VARMSEN - systemy izolacji do budowy kominka

PL

Witam serdecznie!

Firma STEINBERG® rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku jako wynik wieloletnich doświadczeń właścicieli Spółki w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów izolacyjnych, urządzeń grzewczych i systemów kominowych.

Celem założenia Spółki STEINBERG® było wprowadzenie na polski rynek innowacyjnych materiałów, systemów i urządzeń. Od początku działalności firma skoncentrowana jest na zdobyciu kluczowych pozycji na niszowych rynkach. Działaniom STEINBERG® w różnych gałęziach gospodarki przyświeca misja, która jest naszym wyznacznikiem ,a mianowicie:

"Przyczynianie się do oszczędności energii, ochrony i bezpieczeństwa życia ludzkiego oraz popularyzacji i rozwoju energii odnawialnej."

Kładziemy nacisk na utrzymywanie wysokiej jakości w każdym procesie dotyczącym naszej działalności. Oferowane przez nas produkty powstają w nowoczesnych zakładach licznie działających na terenie naszego kraju i Europy, gdzie produkcja odbywa się zgodnie z odpowiednimi normami jakości, a same produkty posiadają wszelkie potrzebne na polskim i europejskim rynku certyfikaty i atesty.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy, która mam nadzieję przyniesie obopólne korzyści.

Z pozdrowieniami,

Paweł Węgrzyn
prezes zarządu